K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zavřít
Sklo z olovnatého křišťálu- čiré

Produkty z křišťálového skla jsou velmi pěknou dekorací nebo darem. Produkty z olovnatého křišťálu se vyznačujé svou velkou pevností a proto se dají velmi dobře posílat poštou aniž by se rozbily. Křišťálové výrobky, které nabízíme mají velmi vkusné a zajímavé designy. Nabízíme produkty vyráběné z olovnatého křišťálu jako josu: Karafy, skleničky ...

Produkty z křišťálového skla jsou velmi pěknou dekorací nebo darem. Produkty z olovnatého křišťálu se vyznačujé svou velkou pevností a proto se dají velmi dobře posílat poštou aniž by se rozbily. Křišťálové výrobky, které nabízíme mají velmi vkusné a zajímavé designy. Nabízíme produkty vyráběné z olovnatého křišťálu jako josu: Karafy, skleničky na šampus, skleničky na víno, skleničky na whisky (odlivky), popelníky a další.

Zobrazit

Sklo z olovnatého křišťálu- čiré V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Skleničky na whisky

  Skleničky na whisky se velmi často kupují jako dárek, pro zahraniční známé nebo pro zahraniční přátelé. Často si je naši zákaznící kupují domů jako velmi pěknou dekoraci, ale také ke zpříjemnění chvilek, kdy popíjíte s přáteli nebo s rodinou. V kombinaci s karafou, kterou najdete po rozkliknutí produktu dole v záložce související produkty, tvoří velmi pěkný set, který je u nás známý většinou z amerických filmů.

 • Flétny

  Flétny (skleničky na šampus) se velmi často kupují jako dárek pro zahraniční známé či přátelé. Často si je naši zákaznící kupují domů jako velmi pěknou dekoraci, ale také ke zpříjemnění chvilek, kdy popíjíte s přáteli nebo s rodinou. V kombinaci se sklenkami na whisky a karafou, kterou najdete po rozkliknutí produktu dole v záložce související produkty, tvoří ucelený set stejného moderního designu.

 • Karafy

  Karafy na alkohol (hlavně whisky) z Jihlavských skláren s velmi moderním designem jsou krásnou dekorací pro Váš domov. Skleničky, které ke karafě patří, najdete v detailu každé karafy v záložce související produkty. Spolu se skleničkami, které k produktu patří, tvoří nerozlučný set moderního sklářského umění.

 • Skleničky na víno

  Dovolte, abychom Vám nabídli skleničky z olovnatého křišťálu. Skleničky na víno se velmi často kupují jako dárek, pro zahraniční známé nebo pro přátelé. Často si je naši zákaznící kupují domů jako velmi pěknou dekoraci, ale také ke zpříjemnění chvilek, kdy popíjíte s přáteli nebo s rodinou. V kombinaci s karafou, kterou najdete po rozkliknutí produktu dole v záložce související produkty, tvoří velmi pěkný set.

 • Long drink
 • Vázy

  Vázy z olovnatého křišťálu rozjasní Váš domov díky svým velmi elegantním tvarům. Tyto vázy bývají zpravidla těžké a proto se nemusíte bát použít vázu i pro bohaté květiny, které by klasickou vázu zvrátily.

 • Svícny

  Svícny z olovnatého křišťálu budou výjimčnou dekorací vašeho domova.

 • Popelníky

  Dekorace Vašeho domova pomocí popelníku vyrobeného z olovantého křišťálu ohromí Vaše hosty a zpříjemní Vám chvilky, které strávíte s cigaretou či doutníkem.

 • Mísy
 • Talíře

  Designové skleněné talíře vyrobené českou firmou Bohemia Jihlava z olovnatého křišťálu.