K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Zavřít
Sklo z olovnatého křišťálu- zlacené

Produkty z křišťálového skla dekorovaného zlatem jsou velmi pěknou dekorací nebo darem. Produkty z olovnatého křišťálu se vyznačujé svou velkou pevností a proto se dají velmi dobře posílat poštou aniž by se rozbily. Křišťálové výrobky, které nabízíme mají velmi vkusné a zajímavé designy. Nabízíme produkty vyráběné z olovnatého křišťálu jako josu...

Produkty z křišťálového skla dekorovaného zlatem jsou velmi pěknou dekorací nebo darem. Produkty z olovnatého křišťálu se vyznačujé svou velkou pevností a proto se dají velmi dobře posílat poštou aniž by se rozbily. Křišťálové výrobky, které nabízíme mají velmi vkusné a zajímavé designy. Nabízíme produkty vyráběné z olovnatého křišťálu jako josu: Karafy, skleničky na šampus, skleničky na víno, skleničky na whisky (odlivky), popelníky a další.

Zobrazit

Sklo z olovnatého křišťálu- zlacené V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Skleničky na whisky

  Skleničky na whisky se velmi často kupují jako dárek, pro zahraniční známé nebo přátelé. Často si je naši zákaznící kupují domů jako velmi pěknou dekoraci, ale také ke zpříjemnění chvilek, kdy popíjí s přáteli. V kombinaci s karafou, kterou najdete po rozkliknutí produktu dole v záložce související produkty, tvoří velmi pěkný set, který je u nás známý většinou z amerických filmů. Skleničky jsou dekorovány zlatem, což jim dává velmi luxusní efekt.

 • Karafy

  Karafy na alkohol (hlavně whisky) z Jihlavských skláren s velmi moderním designem jsou krásnou dekorací pro Váš domov. Skleničky, které ke karafě patří, najdete v detailu každé karafy v záložce související produkty. Spolu se skleničkami, které k produktu patří, tvoří velmi pěkný set. Karafy jsou dekorované zlatem a tím získávají velmi luxsuní nádech.

 • Flétny

  Flétny (skleničky na šampus) se velmi často kupují jako dárek pro zahraniční známé či přátelé. Skleničky se používají jako dekorace, ale také ke zpříjemnění chvilek, kdy popíjíte s přáteli nebo s rodinou. V kombinaci se sklenkami na whisky a karafou, kterou najdete po rozkliknutí produktu dole v záložce související produkty, tvoří ucelený set stejného moderního designu. Tyto skleničky na šampaňské dekorované zlatem můžete zakoupit jako 2 nebo 6 ks.

 • Skleničky na víno

  V této nabídce můžete najít skleničky na víno dekorované zlatem. Skleničky na víno se velmi často kupují jako dárek, pro zahraniční známé nebo pro přátelé. Často si je naši zákaznící kupují domů jako velmi pěknou dekoraci, ale také ke zpříjemnění chvilek, kdy popíjíte s přáteli nebo s rodinou. V kombinaci s karafou, kterou najdete po rozkliknutí produktu dole v záložce související produkty, tvoří velmi pěkný set.

 • Odlivky
 • Long drink
 • Vázy

  Vázy z olovnatého křišťálu rozjasní Váš domov díky svým velmi elegantním tvarům. Tyto vázy bývají zpravidla těžké a proto se nemusíte bát použít vázu i pro bohaté květiny, které by klasickou vázu zvrátily. Skleněné vázy v této kategorii jsou dekorovány zlatem.

 • Mísy

  V této kategorii najdete skleněné mísy vyrobené z olovnatého křišťálu a dekorované zlatem.

 • Talíře
 • Svícny

  Svícny z olovnatého křišťálu dekorované zlatem budou výjimečnou dekorací vašeho domova.

 • Popelníky

  Dekorace Vašeho domova pomocí popelníku, který je ještě dekorovaný zlacením, vyrobeného z olovantého křišťálu ohromí Vaše hosty a zpříjemní Vám chvilky, které strávíte s cigaretou či doutníkem.

 • Talíře na noze